KS PIASECZNO 2:1 CWKS LEGIA WARSZAWA.

Skład: M.Piwowarski (L.Wasiukiewicz), Ł.Butkiewicz, M.Gumółka, M.Kowalski (A.Haber), K.Wasiak(M.Baranowski), K.Twardziak, M.Grendel (M.Pec), A.Pucelak, S.Chudy, S.Główczyk (Robert..?), P.Kubicki

Bramki: P.Kubicki 55 min.

Przebieg meczu czyli minuta po minucie.

1 min- groźna akcja Piaseczna już na początku ale wszystko wyjaśnia Gumółka.
4 min- rzut rożny dla Piaseczna, oddalone zagrożenie.
5 min-ostry faul na Twardziaku
9 min- bardzo groźna akcja KSu, ale piłka o metr mineła słupek.
do 13 min duża przewaga KS PIASECZNO.
14 min- zawodnik Piaseczna trafia w SŁUPEK! Bardzo groźne dzieje się pod bramką Piwowarskiego.
15 min- groźny strzał Piaseczna ale też obok bramki. Narazie sporo szczęscia ma drużyna CWKSu.
24 min- wkońcu gra się wyrównała
29 min- GOL DLA PIASECZNA! ZAWODNIK PIASECZNA MINĄŁ 2 OBROŃCÓW CWKSU I STRZELIŁ PO KRÓTKIM SŁUPKU BRAMKI PIWOWARSKIEGO. BEZ REAKCJI BRAMKARZ JAK I OBROŃCY, NIE WIADOMO CZEMU I PRZEGRYWAMY 1:0.
33 min-brutalny faul na Kubickim, gracz KSu wyrzucony na 5 min! Gumółka w bramkarza.

KONIEC I POŁOWY

44 min-w końcu gra zaczyna nam się układać, rzut rożny, Chudy nad bramką.
52min- wolny dla Piaseczna, Wasiukiewicz dobrze interweniuje.
55min- GOOOOOOOL!!! DLA CWKSu!!! KUBICKI!!! z rzutu wolnego (ok.18 metrów) pod samą poprzeczke! i mamy remis! gra naszej drużyny poprawiła się w dużym stopniu!
:)
60 min-rzut wolny dla Piaseczna, Leszek wybija nad bramkę.
63 min- Wasiukiewicz bardzo dobrze broni strzał z 5 metrów! nadal remis!
66 min- Gumółka brutalnie fauluje, ale tamten go odpycha i obaj wylatują za boisko.
72 min- GOL DLA PIASECZNA, brak słów.
76 min- w poprzeczke strzela Kubicki po rzucie wolnym, brak szczęscia po stronie naszej drużyny
80min-KONIEC MECZU.

w meczu kontuzji ponownej doznał Kacper Wasiak i dołączył do kontuzjowanych: Mateusza Machnowskiego i Bartka Wietrzychowskiego

Trzeba też podkreślić, że kibice robili bardzo fajną atmosferę na meczu. m.in wywiesili flagę, trąbili i śpiewali. - Bartek chciał żebym to napisał :)