CWKS LEGIA 7:1 WATRA MROZY
Mecze > CWKS LEGIA 7:1 WATRA MROZY

CWKS LEGIA WARSZAWA 7:1 WATRA MROZY.

Opis meczu:

Goście na stadion przyjechali z pół godzinnym opóźnieniem. Watra Mrozy wystąpiła w strojach: koszulki-zielono/żółte, spodenki-czerwone, getry-żółte a Wojskowi jak zwykle w zielono czarnym stroju.

Widzów na trybunach: 39.

Sędzia: Żebrowski Piotr

Skład: M.Piwowarski, A.Butkiewicz (Ł.Butkiewicz 46'), M.Gumółka, K.Wasiak (B.Wietrzychowski 49'), M.Szczucki, A.Pucelak (A.Haber 41'), K.Twardziak (M.Pec 46'), M.Baranowski (M.Kowalski 57'), S.Chudy (S.Główczyk 56'), M.Zawistowski (M.Grendel 56'), P.Kubicki.

Trener: Marcin Kaszyński.

MINUTA PO MINUCIE:

1min- rzut rożny dla CWKS, źle wykonany.
3min- pierwsza groźna akcja Watry.
5min- rzut wolny dla CWKS, groźnie pod bramką gości.
7min-Kubicki nie dobiega do piłki, rzut rożny.
9min-rzut rożny dla Watry, spalony.
11min-podanie Kubickiego do Zawistowskiego ale strzał obok bramki.
14min-rzut wolny dla Warty
16min-długie podanie Chudego do Zawistowskiego.
18min-rzut rożny dla CWKS.
20min- GOOL DLA CWKS! Kubicki strzela z rzutu rożnego! 1:0!
22min-strzał Watry obok bramki
23min-Chudy faulowany blisko linii 16 metra.
24min- GOOL DLA CWKS! Kubicki popisuję się pięknym strzałem z rzutu wolnego! 2:0
25min- GOOL DLA CWKS! Znowu Kubicki pakuję piłkę do siatki tym razem z 4 metrów. 3:0
26min-strzał Zawistowskiego obok bramki.
34min-ładne zgranie Baranowskiego do Kubickiego.
35 min- GOOL DLA CWKS! To co było nie możliwe stało się możliwe. Po dośrodkowaniu Chudego piłkę do siatki kieruję Maciek Baranowski, to trzeba zapisać gdzieś. Pierwszy gol od...hmm nie wiem :).

KONIEC I POŁOWY.

Zmiany w drużynie wojskowych.

43min-GOOL DLA CWKS! Chudy po samodzielnej akcji trafia do bramki! 5:0.
44min- GOOL DLA CWKS! Zawistowski bardzo ładnie uderzył z 16 metró i podwyższył na 6:0
48min-strzał Baranowskiego obok bramki.
52min-GOOL DLA CWKS! Kubicki dostaje piłkę na 3 metr i się nie myli! 7:0
55min- rzut karny dla CWKS! do piłki podchodzi Piwowarski, ale nie trafia!. Wynik nie ulega zmianie.
60min-strzał Watry obok bramki.
63min-rzut wolny dla CWKS.
67min-GOOL dla Watry! Napastnik Watry pokonuje Piwowarskiego strzałem z głowy! 7:1.
73min-wielka przewaga Wojskowych.

KONIEC MECZU! 7:1

Mecz można uznać za bardzo udany, mamy nadzieję że za tydzień po meczu z Victorią Głosków będzie się tak samo cieszyć jak dzisiaj.

Przygotował: Mateusz Machnowski.