Mazowsze Miętne 3:2 CWKS LEGIA WARSZAWA

Skład Legii: L. Wasiukiewicz, M. Gumółka, M. Kowalski (M.Baranowski 54'), Ł.Butkiewicz (S.Główczyk 62'), B.Wietrzychowski (A.Butkiewicz 41'), S.Chudy, A.Pucelak, M.Grendel (K.Kuśnierzewski 41'), K.Twardziak, M.Zawistowski, P.Kubicki

Bramki dla Legii:
2x-Kubicki

Na stadionie ok.40 kibiców. 25 z CWKS. Na meczu była znakomita oprawa ok.15 rac.

Minuta Po Minucie:

O godzinie 18.40 piłkarze Legii wychodzą na rozgrzewkę.
Mecz rozpocznie się o godzinie 19.00 przy oświetleniu, więc warunki znakomite do gry.
Kibice szykują race.

1min- na samym początku meczu, groźną akcję przeprowadzili gospodarze, ale nieskuteczną naszczęście.

2min-rzut wolny dla Mazowsza.

5min- rzut rożny dla CWKSu i poprzeczka po strzale Kubickiego.

12 min-przewaga CWKSu rośnie.

15 min- znakomita sytuacja CWKS. Kubicki z 10 metrów w bramkarza.

19 min- Groźna akcja Mazowsza, Kowalski nie zdąrza ale strzał obok bramki.

21 min- GOL DLA MAZOWASZA MIĘTNE!!! po błędzie w środku Wietrzychowskiego, napastnik gospodarzy wychodzi sam na sam z bramkarzem i się nie myli. Mazowsze Miętne 1. CWKS 0.

24 min-GOL DLA MAZOWSZA MIĘTNE!!!  Bardzo dobra akcja gospodarzy, prostopadła piłka, strzał po długim słupku i mamy 2:0 dla Miętne.

27min- Kubicki podaje prostopadle do Zawistowskiego, Zawis strzela ale obok bramki.

31 min- GOOOLL!!! DLA CWKS!!! Kubicki uderze precyzyjnie i mamy bramkę kontaktową.

32min-
GOL DLA MAZOWSZA MIĘTNE!!! Najgorsze co mogło się stać...po strzelonym golu, kolejna głupia strata i mamy 3:1 dla Mazowsza.

34min- groźny wolny dla Mazowsza.

38min- Zawistowski strzela obok bramki.

Koniec pierwszej części gry.

II POŁOWA

Piłkarze z szatni wracają zmotywowani na II połowę i napewno będą chcieli powalczyć o zwycięstwo.

41 min- zmiany w składzie CWKS.

47 min- pierwsza groźna akcja CWKSu.

53min- Pucelak fauluje.

60 min-
GOOOLL!!! DLA CWKS!!! Po klepce Chudego i Kubickiego, ten drugi strzela bramkę na 3:2.

67min- znaczna przewaga CWKS.

75min-groźny strzał Chudego.

77-80min- piłka cały czas na połowie przeciwników. W 79 min Główczyk mógł strzelić bramkę która dała by 1 punkt, ale niestety się pomylił.

KONIEC MECZU.

Podsumowując mecz można stwierdzić, że w naszym zespole brakuję skuteczności i precyzji. Gra ogólnie może się podobać. Mamy nadzieję, że w meczu z Watrą (5.10.08) te błędy sie nie powtórzą.

Kontuzje: Mateusz Machnowski (br), Damian Patoka (pom)